בשפרינצק מגיעים למקומות נפלאים!
 
מפתח הל"ב גם במשפחה
הורים יקרים, במדור זה מצורפות הצעות לשיח ולהתנסות במסגרת המשפחתית בחיבור לערך החודש בו מתנסים גם התלמידים בבית הספר. כל בני המשפחה מוזמנים להכיר את התכנים הנלמדים בחודש ואת ההתנהגויות בחיבור לערך החודש על-פי מפתח הל"ב. נשמח אם תשתפו גם אותנו בלמידה ובהתנסות שלכם. בהנאה
גלישה נבונה באינטרנט
מי מאיתנו לא אוהב לגלוש באינטרנט? האינטרנט הוא מקום נפלא, מלא במשחקים, אתרים מעניינים, מידע ואתגרים. אבל, חשוב מאוד שנדע שהאינטרנט עלול להיות לפעמים מקום לא נעים. כדי שנוכל להמשיך לגלוש באינטרנט ולא להיפגע חשוב לדעת לגלוש בטוח ולהיזהר

חברים


"שפרינצק" בשביל הערכים
 
גלריית תמונות

 לוח הודעות
חשוב לדעת
תרגיל למידה מרחוק
ב' באדר התשע"ה, 21/2/2015
תרגיל למידה בחירום
ב' באדר התשע"ה, 21/2/2015
בשנת הלימודים תשע"ה, יערך ביום ראשון 22 בפברואר 2015 תרגיל התגוננות ארצי במוסדות החינוך. כחלק מהיערכות לשעת חירום יתקיים תרגיל של "למידה מרחוק". במהלך התרגיל יפעלו התלמידים מבית הספר או מהבית החל מהשעה 14:00. השימוש בסביבה מקוונת בכלל ולמידה מרחוק בפרט בשגרה כמו גם בחירום, מהווים תחליף נוסף למסגרת הפעילות הלימודית, כאשר התלמידים ו/או המורים אינם יכולים להגיע פיסית לבית הספר. למידה מרחוק תאפשר למורים לקיים שיגרת הוראה מבית הספר, מהבית, או ממרחב הוראה מיוחד, כאשר התלמידים לומדים בביתם ושומרים על קשר באמצעות רשת האינטרנט.
תוכנית מעברים להורי תלמידי כיתות ו
ז' בשבט התשע"ה, 27/1/2015
פירוט ההצגות שנבחרו לשנה"ל תשע"ה
א' בחשוון התשע"ה, 25/10/2014
האחר הוא אני
ג' בסיוון התשע"ד, 1/6/2014
כיתת אומן
כ"ח באלול התשע"ג, 3/9/2013
בבית ספרנו מתקיימת כיתת אומן המיועדת לילדים אשר מעוניינים לבטא עצמם באמצעות אמנות פלסטית. בכיתת האומן אנו מציידים את התלמידים בכלים המאפשרים להם ביטוי ליצירתיות, תוך הדגשת ערכים של עבודת צוות ותוך מתן יחס אישי תומך. נקודת המוצא שלנו היא היכרות עם גישות שונות באמנות ועם מגוון רחב של יוצרים, בד בבד עם חשיפת התלמידים לסביבה, לאובייקטים המצויים בה ולתהליכים המתרחשים בה. הכיתה נהנית ממגוון רחב של חומרי ציור ויצירה המאפשרים סביבת לימודים מאתגרת ומיטבית.
אתר משרד החינוך מחוז מרכז
י"א באדר התשע"ג, 21/2/2013
אורחות החיים בבית ספרנו
ח' בשבט התשע"ג, 19/1/2013
דף החודש
מידעון אוקטובר
י"א בחשוון התשע"ה, 4/11/2014
טיולים
תוכנית הטיולים בשנה"ל תשע"ה
א' בחשוון התשע"ה, 25/10/2014
בשכבת כתות א':מאחורי הדבש –כפר חב"ד, סיור סיפור ושיר בשדרות חן בשכבת כתות ב': נאות קדומים, בית כנסת בשכבת כתות ג': מקורות הירקון, תל אפק, אתר הפרדסנות בשכבת כתות ד': סטף ומערת הנטיפים, מסע אל לב המושבה בשכבת כתות ה': ירושלים- מנהרות הכותל,שער ציון,רובע יהודי והרצל, בית ויצמן+גן המדע בשכבת כתות ו': נחל השופט, עמק השלום הגשרים עוספייה אירוח דרוזי, היכל העצמאות וסיור ליפו
הנחיות להורים מלווים
ט"ז בחשוון התשע"ד, 20/10/2013
שגרירות מפתח הל"ב
קולאז תושבי השכונה
א' בסיוון התשע"ג, 10/5/2013
רשימת ספרי לימוד
רשימת ספרי לימוד תשע"ה
ג' בתמוז התשע"ד, 1/7/2014

המשפחה שלי- משימה מתוקשבת לכתה ב‘
אתם מוזמנים להכין את "אלבום המשפחה" שיציג את המשפחה שלכם ואת המיוחד בה. קראו בעיון את המשימות ובצעו אותן בהתאם. אל תשכחו לשמור כל משימה בתיקייה שלכם.

הסביבה הקרובה שלי- משימה מתוקשבת לכתה ג‘
משימה זו תסייע לכם להכיר את מאפייני הסביבה הקרובה ביותר שלכם. אנו תקווה כי באמצעות הכרות זו נצליח להעמיק את תחושת השייכות של כולנו כאזרחים אכפתיים ומעורבים בקהילה. עבודה נעימה

הישוב שלי- משימה מתוקשבת לכתה ד‘
בלימודי מולדת חברה ואזרחות אנו לומדים להכיר את היישוב שלנו ומאפייניו. במשימה המתוקשבת שלפניכם ניתנת לכם ההזדמנות ללמד את חבריכם על אתר שאתם אוהבים ביישוב ואף ללמוד מהם על המיוחד באתר שהם בחרו.

ארצות הים התיכון- משימה מתוקשבת לכתה ה‘
סוכני נסיעות במדינות סביב הים-התיכון זקוקים לעזרתכם בעידוד התיירות למדינותיהם. עזרו להם להכין מצגת פרסומית-מידענית, שבאמצעותה תפרסמו בצורה בהירה ומשכנעת את המדינה שבה אתם מתמחים, על מנת לשכנע תיירים להגיע ולבקר בה (כולל המלצות על אתרים מיוחדים בה).

שפרינצק בקהילה
מהנעשה במתנ"ס חוויות נווה יהודה

ספריית שפרינצק קוראת לכם!

תוכנית אמירים באומנות
במסגרת תוכנית "אמירים" לטיפוח מחוננים ומצטיינים, מטעם האגף למחוננים ומצטיינים במשרד החינוך, לומדים התלמידים קורס באמנות שנושאו "מסכות סובבות עולם". קורס זה עוסק בתפקידה של המסכה בחברה השבטית בעבר ובתרבות המערב כיום. אנו דנים בחומרים מהן עשויות מסכות, צורת העיצוב שלהן ואופן לבישתן. בקורס לומדים התלמידים על מסכות תיאטרון הקומדיה דל-ארטה, אשר נוסד במאה ה- 15 והשתמש במסכות גרוטסקיות המבוססות על סטראוטיפים הלקוחים מהחברה בה אנו חיים. כחלק מהשיעור יצרנו מסכות אשר ישמשו אותנו ליצירת אימפרוביזציות בהשראת הדמויות אותן יצרנו. תלמידי כיתה ד' התבקשו לחקור אודות תפקידה של המסכה בתרבויות השונות ולהרצות בפני תלמידי הקורס.

חושבים ומחשבים- חידות מתמטיות
תלמידים יקרים, לפניכם חידה מתמטית. מידי שבועיים תתפרסם חידה חדשה. בהצלחה!

הוועדה הירוקה
כאן תקראו אודות הוועדה הירוקה של ביה"ס ותתרשמו מפעילותה

משכיני שלום- גישור
גישור הוא הליך לישוב סכסוכים, אשר בו מתערב גורם שלישי שאינו קשור לצדדים, העוזר לתלמידים להגיע להסכם מרצון.

מעבדת מדע וטכנולוגיה מציגה...
כאן תוכלו לצפות בניסויים, תצפיות ופרוייקטים שונים שנעשים במעבדה.

מדע וטכנולוגיה
את כל המידע הדרוש לכם לשיעורי מדע וטכנולוגיה תמצאו בקישור זה: הודעות, פירוט הנושאים למבחנים ולעבודות, תוצרי תלמידים ועוד.

מנהיגות
משימה מתוקשבת לתלמידי כתות ג'

קרן קרב בתקשוב- תשע"ד
תוצרים שיעור מחשבים כיתות ג' ד'

הודו- משימה מתוקשבת לכתה ו'
הודו היא המדינה השביעית בגודלה בעולם וחיים בה קצת למעלה ממיליארד בני אדם. מדינה צבעונית ומגוונת זו כוללת בתוכה טעמים, ריחות ומראות מיוחדים. בפעילות זו נטעם מעט ממה שיש למדינה זו להציע.

קבלת השונה
בפעילות זו התלמידים יעסקו בנושא "קבלת השונה" בחברת הילדים. הפעילות כוללת צפיה בסרטונים, גלישה באתרים שונים, חיפוש מידע ותמונות בנושא.


י"א בניסן התשע"ה, 31/3/2015
שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

מנועי חיפוש
חיפוש באתר
חיפוש ב-Google
חיפוש ב-Google תמונות
חיפוש בוויקיפדיה
חיפוש במורפיקס

רשימת תתי אתרים

כתות א :

כתות ב :

כתות ג :

כתות ד :

כתות ה :

כתות ו :דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
שפרינצק, רחובות    המעפיל 25  רחובות    טלפון: 08-9462424      דואר אלקטרוני: Y-shprin-rhv-S@kishurim.k12.il
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים