בשפרינצק מגיעים למקומות נפלאים!
 

שפרינצק, רחובות

גלישה נבונה באינטרנט
מי מאיתנו לא אוהב לגלוש באינטרנט? האינטרנט הוא מקום נפלא, מלא במשחקים, אתרים מעניינים, מידע ואתגרים. אבל, חשוב מאוד שנדע שהאינטרנט עלול להיות לפעמים מקום לא נעים. כדי שנוכל להמשיך לגלוש באינטרנט ולא להיפגע חשוב לדעת לגלוש בטוח ולהיזהר

מפתח הל"ב גם במשפחה
הורים יקרים, במדור זה מצורפות הצעות לשיח ולהתנסות במסגרת המשפחתית בחיבור לערך החודש בו מתנסים גם התלמידים בבית הספר. כל בני המשפחה מוזמנים להכיר את התכנים הנלמדים בחודש ואת ההתנהגויות בחיבור לערך החודש על-פי מפתח הל"ב. נשמח אם תשתפו גם אותנו בלמידה ובהתנסות שלכם. בהנאה

חברים


קבלת השונה
בפעילות זו התלמידים יעסקו בנושא "קבלת השונה" בחברת הילדים. הפעילות כוללת צפיה בסרטונים, גלישה באתרים שונים, חיפוש מידע ותמונות בנושא.


המשפחה שלי- משימה מתוקשבת לכתה ב‘
אתם מוזמנים להכין את "אלבום המשפחה" שיציג את המשפחה שלכם ואת המיוחד בה. קראו בעיון את המשימות ובצעו אותן בהתאם. אל תשכחו לשמור כל משימה בתיקייה שלכם.


הסביבה הקרובה שלי- משימה מתוקשבת לכתה ג‘
משימה זו תסייע לכם להכיר את מאפייני הסביבה הקרובה ביותר שלכם. אנו תקווה כי באמצעות הכרות זו נצליח להעמיק את תחושת השייכות של כולנו כאזרחים אכפתיים ומעורבים בקהילה. עבודה נעימה


הישוב שלי- משימה מתוקשבת לכתה ד‘
בלימודי מולדת חברה ואזרחות אנו לומדים להכיר את היישוב שלנו ומאפייניו. במשימה המתוקשבת שלפניכם ניתנת לכם ההזדמנות ללמד את חבריכם על אתר שאתם אוהבים ביישוב ואף ללמוד מהם על המיוחד באתר שהם בחרו.


ארצות הים התיכון- משימה מתוקשבת לכתה ה‘
סוכני נסיעות במדינות סביב הים-התיכון זקוקים לעזרתכם בעידוד התיירות למדינותיהם. עזרו להם להכין מצגת פרסומית-מידענית, שבאמצעותה תפרסמו בצורה בהירה ומשכנעת את המדינה שבה אתם מתמחים, על מנת לשכנע תיירים להגיע ולבקר בה (כולל המלצות על אתרים מיוחדים בה).


הודו- משימה מתוקשבת לכתה ו'
הודו היא המדינה השביעית בגודלה בעולם וחיים בה קצת למעלה ממיליארד בני אדם. מדינה צבעונית ומגוונת זו כוללת בתוכה טעמים, ריחות ומראות מיוחדים. בפעילות זו נטעם מעט ממה שיש למדינה זו להציע.


קרן קרב בתקשוב- תשע"ד
תוצרים שיעור מחשבים כיתות ג' ד'


מנהיגות
משימה מתוקשבת לתלמידי כתות ג'


מדע וטכנולוגיה
את כל המידע הדרוש לכם לשיעורי מדע וטכנולוגיה תמצאו בקישור זה: הודעות, פירוט הנושאים למבחנים ולעבודות, תוצרי תלמידים ועוד.


מעבדת מדע וטכנולוגיה מציגה...
כאן תוכלו לצפות בניסויים, תצפיות ופרוייקטים שונים שנעשים במעבדה.


משכיני שלום- גישור
גישור הוא הליך לישוב סכסוכים, אשר בו מתערב גורם שלישי שאינו קשור לצדדים, העוזר לתלמידים להגיע להסכם מרצון.


הוועדה הירוקה
כאן תקראו אודות הוועדה הירוקה של ביה"ס ותתרשמו מפעילותה


חושבים ומחשבים- חידות מתמטיות
תלמידים יקרים, לפניכם חידה מתמטית. מידי שבועיים תתפרסם חידה חדשה. בהצלחה!


תוכנית אמירים באומנות
במסגרת תוכנית "אמירים" לטיפוח מחוננים ומצטיינים, מטעם האגף למחוננים ומצטיינים במשרד החינוך, לומדים התלמידים קורס באמנות שנושאו "מסכות סובבות עולם". קורס זה עוסק בתפקידה של המסכה בחברה השבטית בעבר ובתרבות המערב כיום. אנו דנים בחומרים מהן עשויות מסכות, צורת העיצוב שלהן ואופן לבישתן. בקורס לומדים התלמידים על מסכות תיאטרון הקומדיה דל-ארטה, אשר נוסד במאה ה- 15 והשתמש במסכות גרוטסקיות המבוססות על סטראוטיפים הלקוחים מהחברה בה אנו חיים. כחלק מהשיעור יצרנו מסכות אשר ישמשו אותנו ליצירת אימפרוביזציות בהשראת הדמויות אותן יצרנו. תלמידי כיתה ד' התבקשו לחקור אודות תפקידה של המסכה בתרבויות השונות ולהרצות בפני תלמידי הקורס.


ספריית שפרינצק קוראת לכם!


שפרינצק בקהילה
מהנעשה במתנ"ס חוויות נווה יהודהדף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
שפרינצק, רחובות    המעפיל 25  רחובות    טלפון: 08-9462424      דואר אלקטרוני: Y-shprin-rhv-S@kishurim.k12.il
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים